موسسه حقوقی و داوری دادبانان همای عدالت

موسسه حقوقی و داوری دادبانان همای عدالت  با شماره ثبت 45673 از جمله موسسات معتبر و قانونی و با سابقه ی درخشان است که در زمینه امور حقوقی و داوری فعالیت دارد.

موسسه در محدوده پونک ودر موقعیت مناسبی قرار گرفته است.مدیریت عاملی با جناب آقای عباس پور ابراهیمی آرانی از وکلای پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز است.

متاسفانه موسسات حقوقی غیر مجاز در سطح تهران در خلاء قانونی موجود فراوان دیده می شوند.

بدیهی است وقتی ارباب رجوع به یک موسسه مراجعه  می کند و امور حقوقی خود را به آنها می سپارد می بایست از تخصص و حسن نیت آنها اطمینان یابد،

موسسه همای عدالت از جمله موسسات معتبر است که توسط وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته خوشنام دادگستری اداره می شود.

نحوه کار موسسه بدین شکل است که پس  از تماس تلفنی و شنیدن صحبت های موکلین توسط متخصص مربوط ، فرد مذکور در صورت نیاز با تعیین وقت قبلی جهت ملاقات حضوری به موسسه دعوت می شود،با حضور شخص و شنیدن جزئیات موضوع، راه حل مناسب با توجه به شرایط پرونده توسط وکیل متخصص به موکل اعلام می گردد وبا توافق طرفین در صورت لزوم وکالت شخص یا اموری مانند تنظیم قرار داد و…. انجام می گیرد.

وکلا و قضات موسسه

  موسسه  همواره برآن بوده است که ازخدمات بهترین حقوقدانان کشور بهره بگیرد  درخصوص همکاران ، می توان به قضات بازنشسته  دادگستری از جمله آقایان علی اصغر سلیمانی،محمد فضلی و ….با چندین دهه سابقه فعالیت موثرو از جمله وکلای موسسه آقایان عباس پور ابراهیمی ،رحیم رفیقی و…. اشاره نمود.

دادبانان همای عدالت موسسه حقوقی و داوری
دادبانان همای عدالت

جهت حصول نتیجه مطلوب سعی شده است ترکیب همکاران به نحوی باشد که کلیه موضوعات حقوقی با توجه به تخصص همکاران پوشش داده شود.

در رشته حقوق در مقطع لیسانس به کلیات حقوق پرداخته می شود ولی درمقاطع بالاتر حسب مورد در امور کیفری مثل قتل و سرقت و… امور حقوقی مثل دعاوی ملکی و خانواده و… هر کدام دارای رشته جداگانه ای است .

وکلای موسسه در خصوص پرونده های ارجاعی هر کدام دارای تحصیلات تکمیلی و تجربه در آن خصوص هستند تا سر انجام کار به نتیجه مطلوب منجر گردد.

نحوه حق الوکاله دریافتی موسسه

در خصوص وکالت دادگستری لازم به ذکر است،  در درجه اول کیفیت کار مد نظر مراجعین است،  مضاف بر آن ، در خصوص حق الوکاله دریافتی نیز سعی برآن شده است که به نحوی منصفانه وبا شرایط اقساطی از موکلین محترم اخذ گردد لیکن همانطور که ذکر گردید پاره ای از امورمانند دعاوی مطروحه در دادگستری وامور حقوقی در  وهله اول، تخصص و وجدان کاری و پیگیری توسط وکلای مربوطه  در درجه اول اهمیت هستند.

موسسه به شهروندان عزیز تضمین می نماید که کارشان با جدیت تمام و به نحوی اصولی و صحیح پیگیری گردد.ما متعقدیم که رضایت مراجعین و اعتبار موسسه مهمترین پارامتر و هدف در موسسه است.رضایت موکلین در پرونده های مأخوذه قبلی، بهترین گواه بر صحت اظهارات ماست و به لطف الهی موسسه دارای سابقه ای درخشان و خوشنام است و در تمامی موارد سعی می شود که با دلسوزی و جدیت تمام امور حقوقی مردم عزیز به سرانجام رسد.